בתחום המשפחה-

משרדינו מייצג בכל בתי המשפט לענייני משפחה בארץ וכן בכל בתי הדין הרבניים לרבות בית הדין הרבני הגדול. משרדנו מתמחה בתיקי גירושין מהקלים ועד המורכבים מביניהם (סרבנות גטנשים עגונות וכיו”ב), הליכי פירוד בין בני זוג ידועים בציבורנישואין אזרחייםתיקי אפוטרופסות, תוך תשומת לב למטרותיו של כל לקוח לרבות בנושאי המשמורתהמזונות, הסדרי הראיה והרכוש.

כמו כן, משרדינו מתמחה בהכנת הסכמי ממון, בגישור והגעה להסכם גירושין ללא צורך במאבקים בבתי משפט. כמו כן, משרדינו מתמחה בתיקי צוואות וירושות, מהגשה בקשה לצו ירושה/צוואה ועדהתנגדויות לצווי ירושה וצוואה וניהול הליך בעניין זה בבית המשפט, הוצאת צו הגנה למניעת אלימות במשפחה / צו למניעת הטרדה מאיימת ועוד.

בנוסף, משרדינו מתמחה בייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער בארץ, ייצוג בתיקי נזקקות, צווי חירום, וועדות ברווחה, תיקי אימוץ וכיו”ב.

בתחום המשפחה, משרדינו יודע לפעול היטב לטובת השגת מטרותיו של הלקוח הן בדרך של הסכם המסדיר את כל העניינים הכרוכים בהליך הגירושין והן במאבק משפטי בבית המשפט תוך הפגנה אסרטיבית ולוחמנית על זכויות הלקוח, הכל בהתאם לרצונותיו וטובתו של הלקוח. בתחום דיני המשפחה, אני מאמין, כי יש להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח בהתאם לנסיבות המקרה ובהתאם לרצון הלקוח ובהתאם להיבט הרגשי והכלכלי בסכסוך.

המשרד מודע לעובדה, כי הליך גירושין הינו הליך מורכב הטומן בחובו רגעים לא קלים עם קשיים וכאב מהם לא ניתן להתחמק ולכן אני מאמין בליווי ובתמיכה צמודה לאורך כל ההליך.