משרד עו”ד חג’ג’ מתמחה דיני משפחה ומקרקעין:

 

בתחום המשפחה –

משרדו של עו”ד חג’ג’ מייצג בכל בתי המשפט לענייני משפחה ובכל בתי הדין הרבניים בארץ. המשרד מתמחה בתיקי גירושין מהקלים ועד המורכבים מבניהם (סרבנות גט, נשים עגונות וכיו”ב), הליכי פירוד בין בני זוג ידועים בציבור/ נישואין אזרחיים, תיקי אפוטרופסות, תוך תשומת לב למטרותיו של כל לקוח לרבות בנושאים החשובים ומהותיים ביותר כגון חלוקת הרכוש, אחזקת ילדים, מזונות וכיו”ב.

במשרד קיימת מחלקה המתמחה בגישור ללא צורך במאבקים מיותרים בבתי המשפט, לרבות הסכמי גירושין/שלום בית, הסכמי ממון.

המשרד מיומן היטב בצוואות וירושות, מהכנת צוואה, בקשה לצווי ירושה/צוואות וכלה בהתנגדויות לצווים וניהול הליכים בעניין זה בבית המשפט.
עו”ד חג’ג’ בעל הכשרה לבצע ייפוי כח מתמשך.
במשרד גם קיימת מחלקה של אלימות במשפחה, לרבות צווי הגנה, צווים למניעת הטרדה מאיימת.

בנוסף, משרדינו מתמחה בייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער בארץ, ייצוג בתיקי נזקקות, צווי חירום, וועדות ברווחה, תיקי אימוץ וכיו”ב.

בתחום המשפחה, משרדינו יודע לפעול היטב לטובת השגת מטרותיו של הלקוח הן בדרך של הסכם המסדיר את כל העניינים הכרוכים בהליך הגירושין והן במאבק משפטי בבית המשפט תוך הפגנה אסרטיביות ולוחמנות על זכויות הלקוח, הכל בהתאם לרצונותיו וטובתו של הלקוח. בתחום דיני המשפחה, המשרד מאמין, כי יש להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח בהתאם לנסיבות המקרה ובהתאם לרצון הלקוח ובהתאם להיבט הרגשי והכלכלי בסכסוך.
המשרד מודע לעובדה, כי הליך גירושין הינו הליך מורכב הטומן בחובו רגעים לא קלים עם קשיים וכאב מהם לא ניתן להתחמק ולכן המשרד מאמין בליווי ובתמיכה צמודה לאורך כל ההליך.

 

בתחום המקרקעין –

במשרדו של עו”ד חג’ג’ קיימות שתי מחלקות בתחום המקרקעין.

מחלקה של עסקאות נדל”ן, מחלקה בעלת ידע רב בליווי וייצוג של עסקאות בתחום הנדל”ן על כל רבדיו, לרבות רכש ומכר של דירות חדשות, יד שנייה, מגרשים, מבנים מסחריים, חנויות , עסקאות מתנה, עסקאות תמ”א 38 ופינוי בינוי.

בתחום זה המשרד יודע לספק ייעוץ ותכנון מס נכון, וכן יודע לטפל ברישומים מהפשוטים ועד המסובכים ביותר בלשכת רישום המקרקעין/מנהל מקרקעי ישראל, לרבות זכויות, צוואות וירושות, הערות אזהרה, צווים, רישום ראשוני וכיו”ב.

ומחלקת ליטיגציה, הפוקדת את בתי המשפט השונים בכל רחבי הארץ, המתמחה בתיבות של ליקוי בנייה, איחורים במסירה, פירוק שיתוף במקרקעין, פינוי שוכרים, הפרות ואכיפות הסכמי שכירות/מכר, פיצויים מוסכמים, סכסוכי שכנים, הליכים בפני המפקחת על רישום המקרקעין וכיו”ב.

בתחום המקרקעין, משרדנו מודע היטב לעובדה כי בעבור רוב האנשים, רכישה או מכירת של דירת מגורים הינה הרכישה הגדולה, המשמעותית והיקרה ביותר במהלך חייהם, ועל כן המשרד מקפיד על הענקת יחס אישי ופרטני לכל לקוח, תוך ליווי לכל אורך הדרך, החל מהתקשרות עם מתווך והמשא ומתן המסחרי, דרך ניהול הצד המשפטי, ניסוח הסכמים, טיפול שוטף מול הרשויות, עיריות, רשויות המס ועוד, וכלה ברישום הזכויות.
במחלקת הליטיגציה, המשרד מקפיד על מקצוענות, והתעדכנות בפסיקה, והכל במטרה להשיג ללקוחות המשרד את מטרותיהם.